MultiVersus Geri Dönüyor! İşte Çıkış Tarihi

Geliştirici Player First Games ve yayıncı Warner Bros. Games tarafından uzun süre sonra geri dönecek olan oynaması ücretsiz yana kaydırmalı dövüş oyunu MultiVersus için resmi çıkış tarihi açıklandı. Buna göre oyun, 28 Mayıs tarihinde resmi olarak piyasaya sürülecek.

Oyun ilk olarak Kasım 2021 yılında duyuruldu ve erken erişim ile açık beta süreçleri 2022 ortalarında başlatıldı. MultiVersus, çevrimiçi savaşlarda savaşmak için filmlerden ve dizilerden Warner Bros.’a ait bir grup karakteri bir araya getiriyor. Oyunun oyuncu sayısı düşmeye başladıktan sonra Player First Games, resmi lansmanından önce MultiVersus’u geliştirmek için açık beta testini 2023 ortasında bitirmeye karar verdi.

Player First Games Oyun Direktörü Tony Hyunh yeni bir YouTube videosunda, oyun resmi olarak piyasaya çıktığında oyuncuların neler bekleyebileceği hakkında bazı genel bilgiler verdi. Bunlardan biri, oyuncuların yeni savaş ayarlarının yanı sıra erken erişim veya açık beta dönemlerinde görülmeyen yeni karakterlere erişebilecek olması. Hyunh ayrıca, oyunun grafik yükseltmesi aldığını ve Unreal Engine 5 kullanacağını söyledi. Ayrıca oyunun net kodunun sıfırdan yeniden oluşturulduğu ve oyuncuların hangi platform olursa olsun sabit oyun performansı görmeyi beklemeleri gerektiğini paylaştı.  Ek olarak, MultiVersus’un oyunun geleneksel PvP modlarının dışında yeni ödüller ve ek oynama yolları sunacak yeni bir PvE modu ekleyeceği belirtiliyor ancak detaylar henüz mevcut değil.

MultiVersus PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X ve PC için çıkış yapacak. Oyunun yeni özellikleri hakkında daha fazla bilgi ise önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x